Gizlilik Politikası

Bilgi Kullanımı

Sizden topladığımız Kişisel Bilgileri, Hizmetimizi sunmak, müşteri desteği vermek, gerekli güvenlik ve doğrulama kontrollerini yapmak, çevrimiçi işlemlerinizi yürütmek, belirli iş gereksinimlerini karşılamak ve Hizmetin işleyişi ile bağlantılı olan her türlü amaç için kullanırız.

Hizmeti sağlamak, zeplinoyna ürün ve hizmetleri ile ilgili promosyon teklif ve bilgileri size sunabilmek ve zeplinoyna’in ürün ve servis çeşitlerini ve Müşteri Hizmetini daha iyi sunabilmek amacıyla, Kişisel Bilgileriniz bağlı şirketlerimiz, yan kuruluşlarımız, acentelerimiz ve tedarikçilerimizle paylaşılabilir.

Zaman zaman, anketler veya yarışmalar yoluyla sizden bilgi isteyebiliriz. Bu anket veya yarışmalara katılım tamamen gönüllüdür ve bu nedenle, bu tür bilgilerin ifşa edilip edilmemesi konusunda seçim yapma tercihiniz vardır. Talep edilen bilgiler arasında isim, yazışma adresi ve telefon numarası gibi iletişim bilgileri ve posta veya posta kodu ya da yaş gibi demografik bilgiler olabilir.

Bir ankete ya da yarışmaya katılmayı seçer ve yarışmayı kazanırsanız, tarafımızdan verilen herhangi bir yarışma ödülünü ya da kazancını kabul ederek, yasa ile yasaklanmış durumlar dışında, adınızın ve diğer bilgilerinizin reklam ve tanıtım amaçlı ek tazminat olmaksızın kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Promosyon bilgisi almama tercihi yapmadığınız taktirde, size ait Kişisel Bilgilerinizi (e-posta adresiniz ve telefon numaranız da dahil olmak üzere) kullanarak size diğer benzer ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve diğer oyun ürünlerimiz dahil promosyonlarımız hakkında bilgi vermek için kullanabiliriz. İşbu Gizlilik Politikasında belirtilenler haricinde, Kişisel Bilgilerinizi satmayacağız, kiraya vermeyeceğiz veya paylaşmayacağız.